Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Агапіт

БІОГРАФІЯ

Народився 06.03.1965 у с. Давидівці Чернівецької обл.
Закінчив чернівецьку музичну школу (1983); Київську духовну семінарію (1994); Київську духовну академію (1998).
1983-1985 - служба в армії.
З 1985 - послушник Свято-Духовського чоловічого монастиря у м. Вільнюсі.
1988 - прийняв чернечий постриг та висвяту на диякона в Києво-Печерській лаврі. 1988 - рукопокладений в ієродиякони, 1990 - в ієромонахи.
З 22.07.1994 - намісник Свято-Троїцького Іонівського монастиря, м. Київ.
22.11.1998-26.07.2000 - єпископ Хустський і Виноградівський. 22.11.1998 - хіротонія.
З 17.04.2000 - керівник Мукачівської єпархії.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ




404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»